0905 321 037
 alles@alles.sk

Screenove rolety (clony)

Efektívne obmedzenie prúdenia teplého a studeného vzduchu na Vaše okná! Screenové rolety je elegantná, moderná a cenovo priaznivá možnosť ako dokonalým spôsobom zabezpečiť tienenie okien na všetkých typoch budov, zvýšia Vám obytný komfort a zároveň zníži faktúru za energiu.

Systém je určený predovšetkým na exteriérové tienenie okien, ktoré sa vykonáva pomocou špeciálnej textílie s takmer neobmedzenou životnosťou a škálou farebných odtieňov. Táto textília zamedzí prudkému slnečnému žiareniu, prieniku tepla aj nežiaducím pohľadom a pritom stále zostávate v kontakte s vonkajším prostredím.Minirol vonkajšie látkové rolety Vám tiež umožnia voľbou látky ovplyvniť výsledné vlastnosti a vzhľad. Vyznačujú sa vysokou kvalitovu vyhotovenia, čo zaručuje ich používanie po mnoho rokov.

Základné rozdelenie Screenových roliet

Na Vaše nápady na exteriérové tienenie ponúkame try základné typy na screenové rolety a to MINIROL LOCKSCREEN , SCREEN a CABLESCREEN.

V prvom variante je látka uchytená, našponovaná a vedená v špeciálnych vodiacich lištách. Vďaka tomu je extrémne stabilná a vysoko odolná proti silnému vetru. MINIROL LOCKSCREEN screenová roleta umožňuje realizáciu veľmi rozmerných roliet. V uzatvorenej pozícii slúži tiež ako ochrana proti hmyzu.Druhý variant patrí medzi často používané riešenie kde je látka voľne napnutá medzi spodnou lištou a boxom. Spodná lišta môže byť viditeľná alebo krytá v spodnom leme látky. Oba systémy sa hodia na rôzne riešenia a záleží len na Vašich požiadavkach.Treťou variantou screenových roliet je systém Cablescreen. Vodiace lišty sú nahradené lankami, ktoré vedú spodnú koncovú lištu. Lanko je pripevnené pomocou upinákov k podlahe alebo oknu.Screeny dokážu usporiť nemalé náklady na energie vo Vašom dome. Exteriérové screenové rolety patria v súčasnej dobe medzi moderné prvky vybavenia nízkoenergetických domov. Screeny v letných mesiacoch výrazne znížia náklady na klimatizáciu, pretože veľmi efektívne odrazia dopadajúce teplo. Oproti tomu v zimných mesiacoch znížia náklady na vykurovanie vďaka zníženému prúdeniu studeného vzduchu na okná. 

Screen vám zaručí:
  • Maximálne obmedzenie prieniku slnečnej energie
  • Ochranu pred nepriaznivým počasím
  • Ochranu proti hmyzu a nepriaznivým vonkajším vplyvom
  • Veľmi estetický a moderný vzhľad


Radi pre Vás zrealizujeme screen v rámci regiónu Liptov, ktorý bude spĺňať všetky Vaše nároky.